Zariaďte si obývačku štýlovo a vkusne

Spoločenská miestnosť akou je obývačka je potrebné zariaďovať medzi prvými. Ak ale máte obývačku už dlho zariadenú, no máte pocit, že by potrebovala kompletnú rekonštrukciu, modernizáciu, máme pre vás tipy, ako si obývačku zariadiť štýlovo a vkusne.

Zariaďte si obývačku štýlovo a vkusne
Zariaďte si obývačku štýlovo a vkusne (Foto: unsplash.com)

Zvýraznite stenu za obývacou stenou

V súčasnosti medzi interiérovými trendmi v obývačkách dominuje zvýrazňovanie steny za obývacou stenou. Ak chcete obývačku zariadiť štýlovo a vkusne, odporúčame vám zvýrazniť stenu za obývacou stenou výraznejšou farbou.

Odporúčame tmavú sivú, kaki zelenú, či napríklad tmavú hnedú. Ak máte svetlejší odtieň obývacej steny, práve pri tmavšej stene krásne vynikne. Nezabúdajte ale farebne ladiť k stenám aj sedačky. Ak si plánujete objednávať sedačky na mieru v Bratislave, vyberte si taký odtieň sedačky, aby vám farebne ladil k stenám.

Vyberte si správny typ sedačky

Ak chcete mať obývačku zariadenú štýlovo a vkusne, vyberte si správny typ sedačky. Zohľadňujte predovšetkým dispozíciu miestnosti a hlavne veľkosť priestorov. Pomerajte si priestory, kde ste mali umiestnenú sedačku a na základe nich vyberte správny typ.

Vo všeobecnosti je najvyhľadávanejšia práve rohová sedačka. Malé pohovky, či účkové sedačky sa hodia len do špecifických obývačiek. Ak poznáte predajcu, ktorý predáva rohové sedacie súpravy v Bratislave a viete, že ponúka kvalitné rohové sedacie súpravy, nemá zmysel hľadať niekde inde.

Čo sa týka poťahovej látky, uprednostňujte mikroplyš, mikrovlákno, či žakar. Sú to oteruvzdorné látky, ktoré majú dlhú životnosť a ľahko sa udržiavajú.

Okrem zvýraznenia steny za obývacou stenou a výberu správneho typu sedačky odporúčame kúpiť dlhovlasý kusový koberec svetlej farby pod konferenčný stolík, dizajnové vázy a slamené odkladacie košíky s leňoškou.

Pri sedačke oceníte aj novú dizajnovú stojacu lampu.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!