5 tipov a inšpirácii, ako byť originálny v interiéri

Ovocie nie je iba sladkou desiatou pre zahnanie poobedného hladu. V miestnosti, kde sú neutrálne alebo tmavé farby nábytku so studenými farbami stien, prináša jasné osvieženie a prechod medzi kontrastnými farbami. Skúste sa zamyslieť nad vhodným miestom a ďalší skvelý doplnok máte raz dva hotový a ešte k tomu plný skvelých chutí.

5 tipov a inšpirácii, ako byť originálny v interiéri
5 tipov a inšpirácii, ako byť originálny v interiéri

Ako vytvoriť elegantnú spálňu? S použitím drevených materiálov zafarbených na bielo dokážete vytvoriť originálny vintage štýl. Podľa Benjamina Noriega – Ortiza by si mal každý človek vytvoriť izbu podľa seba. To znamená, ak máte radi kocky, aplikujte ich na posteľ a vytvorte kockovú konštrukciu postele. Nech je izba vašou vizitkou.

Janice Simonses, ktorá spolupracuje s IKEA, navrhla miestnosť s kombináciou podlahy z koberca a s drevenými parketami. Pri jedálenskom stole pridala malý farebný koberček, ktorý dotvoril kombináciu rôznych materiálov do dokonalosti. Stoličky nemusia byť fádne. S návlekmi budú vyzerať ako nové. Emilie Munroe vrátila starému kreslu zašlú slávu a premenila ho na kráľovské sedenie. Očariť hostí je možné cez dôležité detaily.

Foto: ilustračné

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!