Staré a moderné patrí k sebe

Nie všetko staré patrí na smetisko. Opýtali sme sa na kombináciu starého a nového experta na zariaďovanie. „Skombinovať stoličky štýlu 18. storočia s interiérom 21. storočia? Možná realizácia! Maharam, svetová dizajnérska dielňa unikátnych kúskov nábytku je živým príkladom toho, ako prepojiť minulosť so súčasnosťou v nadčasovom štýle.“ Prezrádza zdroj svojej inšpirácie Bikoff.

Staré a moderné patrí k sebe
Staré a moderné patrí k sebe

Získajte originálny a unikátny domov, vďaka kombinácii starého a moderného. Nie je to nemožný cieľ, práve naopak. Možností je veľa, skúste sa zamyslieť, či by sa aj pre váš príbytok nehodili staré jedálenské stoličky a stôl v kombinácii s novou kuchynskou linkou alebo staré kukučkové nástenné hodiny v moderne zariadenej obývacej izbe. Nechajte aj vy svoj interiér vyniknúť a získajte niečo originálne. Zamyslite sa nad kombináciou storočiami overených doplnkov interiéru a moderného štýlu v zariaďovaní bývania.

Staré a moderné nie je to nemožný cieľ, práve naopak. Možností je skutočne veľa. Ak si nebudete pomôcť, ako ďalej, vždy sa môžete poradiť s odborníkom v zariaďovaní. Podobne môžete pokračovať aj vo vašej záhrade. Skúste ju doplniť o staré kúsky ručného náradia alebo na dnešnú dobu primitívnych strojov, ktoré pomáhali pri rôznych činnostiach. Teraz vám poslúžia ako orioginálne kúsky pre váš domov a vašu záhradu.

Foto: ilustračné

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!