Moderné prístrešky pre príjemné posedenie, aj zakrytie auta

Prístrešky do záhrady môžu spĺňať rôzne úlohy. Spoločnosť Koverta ponúka riešenia pre vás, ale aj vaše auto. Ich výrobky vám budú vďaka vysokej kvalite materiálu aj práce slúžiť ešte dlho po montáži. Vďaka modernému designu budú okrem svojej ochrannej úlohy pôsobiť aj ako dekorácia.

Moderné prístrešky pre príjemné posedenie, aj zakrytie auta
Moderné prístrešky pre príjemné posedenie, aj zakrytie auta (Foto: unsplash.com)

Postavte strechu aj pre svoje auto

Keď prší, sneží, padajú krúpy alebo svieti veľmi silné slnko, vy sa idete schovať dovnútra. Avšak vaše auto musí znášať všetky tieto vplyvy počasia, čo mu prirodzene nerobí dobre. Kvalitný prístrešok pre auto dokáže tento problém vyriešiť a ešte k tomu prispeje aj k vášmu pohodliu. Určite vám nie je príjemné, keď musíte v daždi alebo snežení vykladať nákup alebo naopak nakladať veci do auta. S prístreškom nad hlavou to určite bude oveľa príjemnejšie. V lete nebudete musieť vďaka prístrešku pre auto riešiť prehriaty interiér a neznesiteľne horúci vzduch v aute po nasadnutí.

Posedenie pod prístreškom

Letné posedenie na terase s kamarátmi je veľmi príjemný spôsob, ako tráviť čas. Avšak nikomu sa nepáči, keď musí rýchlo odkladať veci dovnútra, lebo začína pršať. Vďaka záhradnému prístrešku sa vyhnete nepríjemným prekvapeniam, ktoré počasie dokáže priniesť. Okrem toho si budete môcť užívať príjemný vzduch, ktorý po sebe letné búrky väčšinou zanechávajú.

Prístrešok ale nebude vašim pomocníkom iba v prípade dažďa. Celé leto bude vám a vašej rodine poskytovať kúsok tieňa, keď už vás aktivity na slnku prestanú baviť. V zime pod ním môžete nechať napríklad záhradný nábytok bez toho, aby ste sa báli že sa poškodí kvôli snehu.

Montáž bez starostí

Ak si myslíte, že spoločnosť Koverta vám pošle rozloženú oceľovú konštrukciu, ktorú budete musieť vlastnými silami poskladať, mýlite sa. Spokojnosť zákazníka je pre nich prioritou a práve preto je u nich radosť nakupovať. Môžete si vyberať z prístreškov v rôznych rozmeroch a ak vám žiadny nebude vyhovovať, nie je problém vytvoriť ho na mieru. Na niektorých častiach prístrešku si dokonca môžete vybrať zo širokej škály farieb, takže bude príjemne ladiť so zvyškom záhrady. O montáž sa vám postará tím špeciálne zaškolených pracovníkov, takže budete mať istotu že všetko je namontované správne.

Vám už potom ostáva iba vychutnávať si výhody, ktoré vám záhradný prístrešok prinesie. Okrem toho budete mať dobrý pocit z toho, že ste podporili domácich výrobcov, keďže Koverta je slovenská firma.

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!