Vidiecky štýl vo vašom byte

Každé zariaďovanie bytu má svoje znaky, ktoré sú pre neho charakteristické. Ide predovšetkým o to, aby sa maximálne využili prírodné materiály, hlavne čo sa týka dreva a kamenného materiálu. Dôležitou úlohou je aj zariadiť byt tak, aby mal interiér čo najviac keramických obkladov a dlažieb. Známe je, že vidiecky nábytok sa veľmi člení, ale je aj robustný, má množstvo zásuviek a zahŕňa množstvo prvkov. Môžeme povedať, že ide o studený, niekedy až prísne funkčný moderný interiér, v akom sa v dnešnej dobe býva v mestách.

Vidiecky štýl vo vašom byte
Vidiecky štýl vo vašom byte (Foto: unsplash.com)

KUCHYŇA, KTORÁ NIE JE TRADIČNÁ

Čo sa týka kuchyne, zariadenú v štýle Provence, či inú vidiecku kuchyňu, tu uvedieme ten správny materiál, zvýrazní tak vzhľad celej zostavy kuchyne. Keramické obklady, maľované obklady.. Práve z keramického materiálu boli zhotovené prvé kuchynské drezy. Kuchyne našich babičiek sú plechové/nerezové či dokonca aj plastové drezy tými, ktoré by sme márne hľadali.

Tvar a veľkosť drezov a najmä keramických je dnes prekvapivo veľa. Drezy z keramicky sa najviac využívajú v štýle anglického alebo francúzskeho vidieka. Používajú sa keramické drezy, resp. bloky, moduly, ktoré kopírujú staré modely a ich inštalovanie je pod výrez v pracovnej doske. Najviac vyčnievajú do línie vpredu

SPÁLŇA a OBÝVAČKA „NA VIDIEKU“

Ak otvoríte okná a dnu vpustíte čerstvý vánok, tak ten zaručene vyženie z každého kúta aj posledné známky jarnej únavy. Nájdite staré paplóny a prezlečte ich do krásnej voňavej inšpirácie. Postačí, keď vymeníte posteľ a už len tá prispeje k príjemnému a kvalitnému spánku. Zlepší sa nielen spánok ale aj nálada.

Vhodné je ak si v byte, konkrétne v obývačke zvolíme aj rolety na okná z bambusu. Ak si chceme vytvoriť príjemný a útulný domov, nemusíme investovať do ani do veľkej obývacej miestnosti. Postačí aj niekoľko metrov štvorcových.
V dnešnej dobe je veľmi populárny minimalizmus. Ak ale chcete svoje bývanie skutočne zútulniť a urobiť z domu domov, určite zoberte do úvahy country štýl. Bude pre Vás príťažlivý.

NIELEN SPRÁVNA SEDAČKA, ALE AJ STOLIČKA

Teraz sa prenesieme do moderného štýlu. Preto správna banketová stolička má svoj význam. stoličky sú vhodnou súčasťou, ak organizujete rauty, bankety alebo súkromné oslavy. Každá zo stoličiek môže byť vybavená, farebným, dekoratívnym alebo ozdobným návlekom. Stoličky sú nielen čalúnené odolnou poťahovou látkou a tak ich možno ich kombinovať.
 

PREČ S JEDNODUCHÝMI PRVKAMI

Moderný minimalizmus využíva lesklé a chladné materiály a preto sa v country obývačke budete hneď cítiť ako doma. Vďaka teplému drevu pocítite kľud, ktorý by mal byť pre váš domov príjemný. Aj keď je pri tomto štýle je jednoducho skĺznuť do lacnej roviny, exitujú pravidlá, ktoré dokážu vytvoriť nevídané veci. Celkový dojem vidieckej obývačky je vždy potrebné oživiť nielen vhodnými farbami, kobercami a ostatnými doplnkami dotvárajucimi celú atmosféru.

KEĎ AJ STÔL JE DÔLEŽITÝ

Podnikať v oblasti gastroómie nie je také jednoduché ako sa môže na začiatku zdať. Má nielen silnú konkurenciu, ale ide o najťažší biznis. Majiteľ každej reštaurácie to vôbec nemá jednoduché. Má na starosti viacero fuknciíí. Musí byť zásobovačom, plánovačom personalistom analytikom, marketérom a častokrát i zručným pomocníkom v kuchyni. Dôležité je aj to, aký stôl vyberie, pretože v zariadeniach poskytujúcich stravovacie služby je jedným z najdôležitejších detailov pútajúcich hostí na prvý pohľad, úprava stola. Každý zo stolov má nejakú súčasť. Súčasťou týchto stolov sú aj stand by stoly. Nemali by chýbať v žiadnej prevádzke, ktorá sa zaoberá gastronómiou.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!