Tipy na vianočné darčeky na poslednú chvíľu do domácnosti

Nemáte čas kúpiť vianočné darčeky a vôbec neviete, čo by človek chcel? Ideálne sú praktické darčeky, ktoré blízka osoba využije a nebude to len ďalšia zbytočnosť, ktorá bude zapadať prachom. Buď sa ho spýtate, čo potrebuje alebo využijete svoju kreativitu a vymyslíte niečo vlastné. Máme pre vás pár tipov na darčeky, ktoré zoženiete v obchodoch aj na poslednú chvíľu a vďaka tomu ušetríte čas na zbytočné prechádzanie po obchodoch. 

Tipy na vianočné darčeky na poslednú chvíľu do domácnosti (Foto: unsplash.com)

1. Spotrebiče – praktický pomocníci do kuchyne

Pri tomto bode záleží hlavne od toho, aký máte rozpočet. Ak ste od vášho blízkeho počuli, že sa mu niečo pokazilo alebo mu niečo chýba, tak máte vyhraté. No ak úplne neviete, čo by mohol potrebovať, tak vyberajte z takých darčekov, ktoré nie sú úplne v tej najnevyhnutnejšej časti výbavy kuchyne. Medzi také patrí napríklad kávovar, elektrický gril, vybrať môžete kuchynský robot, výkonný mixér na rôzne účely alebo nejaký špeciálny vysávač.

Ak sa rozhodnete pre kávovar, s výberom vám isto pomôže tento podrobný článok na stránkach Kávičkuj.sk Zostavený bol odborníkmi na prípravu kávy a nájdete tu cenovo dostupné kávovary, ale aj špičkové prístroje.

2. Poukazy a predplatné

Má váš blízky  rád nejaké časopisy o bývaní alebo podnikaní, či z iných okruhov. Využite túto príležitosť a zaplaťte mu predplatné na rok, či pol roka dopredu. Nemusíte sa trápiť chodením po obchodoch a vyriešené to máte naozaj rýchlo. Okrem toho viete kúpiť aj kartičku s určitým budgetom do obchodu, napríklad do nejakého nábytkárstva alebo elektra. Nie je to ako peniaze v obálke, čo môže pôsobiť neosobne, ale takto aspoň ukážete, že viete aký má váš blízky rád.

3. Zložte sa na darček s niekým iným

Ak viete, že daná rodina alebo člen rodiny potrebuje niečo drahšie, tak sa dohodnite s ďalším členom rodiny, že mu ho spoločne kúpite. Ak ale už niekto tento darček kúpil a vy stále nič nemáte, dohodnite sa, že im na tento darček prispejete a máte o darček postarané!

Ďalšie tipy má Nákupná poradňa. Až 50 skvelých tipov na darček pre mamu a darček pre otca.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!