4 tipy na kuchynské doplnky pre modernú kuchyňu

Pár doplnkov dokáže spraviť z miestnosti úplne iné a útulné miesto. Ak neviete, aké doplnky by sa hodili práve do vašej kuchyne alebo hľadáte inšpiráciu na to, čo je teraz trendy, prečítajte si tento článok a načerpajte inšpiráciu.

4 tipy na kuchynské doplnky pre modernú kuchyňu
4 tipy na kuchynské doplnky pre modernú kuchyňu (Foto: pixabay.com)

Kvety

Jedinečnými a zároveň veľmi modernými doplnkami sú práve kvety. A to nie len tie obyčajné v črepníkoch alebo vo vázach, ale trendy sú hlavne kvetinové boxy, ktoré si kúpite v kvetinárstvach. Takéto kvetinové boxy vám vydržia naozaj dlho a veľmi pekne oživia priestor kuchyne.

Stojan na nože

Ďalším nie len estetickým doplnkom, ale aj veľmi praktickým je práve stojan na nože. Nájdete ho v rôznych dizajnoch a z rôznych materiálov. Podľa toho sa rozširuje cenová kategória takýchto stojanov.

LED svetlá

Takéto svetlá pod linkou majú taktiež veľké plus čo sa týka dizajnovej aj praktickej stránky. Takéto svetlá sa dávajú ponad celú kuchynskú linku a kuchyňa tak vyzerá presvetlenejšie s o čosi modernejším vzhľadom. Pri takýchto svetlách si môžete vybrať aj farbu, ktorou budú svietiť, takže si to môžete zladiť k farbe kuchyne a stien.

Difuzéry

V poslednej dobe sa stali difuzéry nie len takým „parfémom do bytu“ ale tiež veľmi peknou dekoráciou. Vďaka nemu vám bude rozvoniavať celá kuchyňa, a to nie len vďaka vášmu skvele pripravenému jedlu. Podľa kvality a intenzity vône si taktiež môžete vyberať v rôznych cenových kategóriách.

Každá moderná kuchyňa má dnes aj automatický kávovar. Ten ponúkne kávu ako od baristu a to už na jediné stlačenie. Ak hľadáte, aký vybrať, pomôcť môže veľký test kávovarov na https://www.kavickuj.sk/test-kavovarov/ s množstvo tipov a rád, ako vybrať najlepší kávovar.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!