Oživte stenu starou podlahou

Dvojica expertov na bývanie, Chip a Joanna Gaines odporúčajú svojim zákazníkom vyskúšať podlahu z drevených dosiek v horizontálnej pozícii. Jednoducho ju umiestnite na vašu stenu a razom tak získate niečo iné a originálne. Nie, nerobíme si z vás srandu, ale myslím to vážne. Jedná sa o pomerne málo známy dizajnový kúsok, no o to je originálnejší.

Oživte stenu starou podlahou
Oživte stenu starou podlahou

Stará podlaha s novým šatom je vkusná a moderná. Drevené dosky osadené vo vertikálnej polohe sú vhodné hlavne pre miestnosti s vysokými stropmi. Toto z estetického hľadiska určite oceníte ako vy, tak aj vaša návšteva. Pozor však pri malej miestnosti. Takéto prevedenie ju totiž môže funkčne a opticky zmenšiť a to by ste zrejme nechceli. Je to nie len estetické, ale aj výborný spôsob ako ušetriť na drahých obkladoch.

Stenu z drevených dosiek v horizontálnej pozícii nezabudnite správne ošetriť. Môžete ju namaľovať a nalakovať, prípadne len obrúsiť a následne ošetriť lakom. Toto z estetického hľadiska určite oceníte ako vy, tak aj vaša návšteva. Podobne to môžete skúsiť aj vo vašej záhrade, napríklad za lavičkou pri mieste na sedenie.

Foto: ilustračné

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!