5 inšpirácii, ako na dizajnové kúsky za málo peňazí

Vstupná hala by mala prezentovať prvotný príjemný dojem hostí z vášho domova. Preto zaveste do vstupnej haly dizajnové zrkadlo. Môže to byť aj to, ktoré roky vyselo u vašich starých rodičov a vy ste mu dali nový náter. Okrem toho bude vďaka tomu vstupná miestnosť pôsobiť väčšou, ako je tomu možno v skutočnosti.

5 inšpirácii, ako na dizajnové kúsky za málo peňazí
5 inšpirácii, ako na dizajnové kúsky za málo peňazí

Ak máte izbu s balkónom, priniesť prírodu do vášho domova bude hračka – na balkón nasaďte obľúbené rastliny. Pozriete sa z okna a príjemný pohľad na rozkvitnuté rastliny pohladí vašu dušu. Ak nie ste práve na kvety, čo tak ovocie? Dnes je už možné pestovať ovocné stromy aj na balkóne. Jedná sa o špeciálne odrody, ktoré vyžadujú len minimum starostlivosti a dostupné sú aj rôzne exotické odrody, ktoré u nás bežné nie je možné pestovať.

Farebné rámy šatníka oživia starý kus dreva na dizajnový a praktický kúsok, skúste sa pohrať s vašou fantáziou a určite vás napadne nie jedno originálne riešenie. Možno máte doma starý krb, ktorý zažil svoje najlepšie roky a dnes už neslúži. Odstráňte z neho všetky pavučiny, pozmetajte prach a na vyčistený priestor pridajte vysoké sviečky. Koberec pred ním a malý stolík dotvoria romantickú atmosféru.

Foto: ilustračné

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!