V Lupacentrum pri Trnave máte dvere otvorené

Zariaďovanie, rekonštrukcia, dolaďovanie interiéru – iste si tým mnohí z vás prešli. Činnosti, ktorých výsledkom je váš vysnený, dokonalý a útulný domov. Ale aby ste počas tohto procesu neprišli o rozum, je dôležité nájsť si toho správneho a spoľahlivého partnera. Partnera, s ktorým celý tento proces absolvujete bez zbytočného stresu a v rámci rozpočtu.

Vitajte v predajni Lupacentrum

Aj vy určite chcete nájsť všetko pod jednou strechou a mať pri sebe tím ľudí, ktorý je ochotný pomôcť vám od začiatku až do vysneného konca. Zorientovať sa v súčasnej širokej ponuke dverí a kľučiek, vstavaných skríň, podláh a iných interiérových doplnkov je však naozaj veľmi náročné. Pri ich výbere treba mať na zreteli nielen dizajn, ale aj vysokú funkčnosť a kvalitu prevedenia. Personál predajne Lupacentrum v Špačinciach (pri Trnave) je pripravený vypočuť si vaše požiadavky a nájsť pre vás produkty na mieru. Od dverí laminátových, fóliovaných až po dizajnové celosklenené, s kľučkami jednodielnymi, dvojdielnymi až po kľučky luxusných prevedení pre náročných zákazníkov, a to všetko s nadštandardnou trojročnou zárukou. V Lupacentrum neďaleko Trnavy sa snúbi kvalita ponúkaného tovaru s individuálnym prístupom k zákazníkovi.

V Lupacentrum sa predajom vzťah nekončí

A po uložení poslednej dosky podlahy a namontovaní poslednej kľučky na dvere sa to ani zďaleka nekončí! So svojím novým partnerom získate počas nasledujúcich troch rokov plnú starostlivosť o vaše dvere, podlahy či vstavané skrine. Byť na prvom mieste je snom každého potenciálneho zákazníka, ale vo väčšine prípadov je to naozaj len sen. Produkty nespĺňajú dizajnové očakávania alebo sú namontované nesprávne. To sa však nestane v prípade, že využijete služby Lupacentrum pri Trnave. Tu si zákazníka vážia natoľko, že predajom sa starostlivosť o zákazníka len začína.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!