Pri sedacej súprave je na prvom mieste pohodlie

Nenechajte sa zmiasť modernými kúskami dizajnových sedačiek. Na pohľad sú krásne a oku lahodiace. Uprednostniť pohodlie pred aktuálnym trendom je dobrou investíciou do budúcnosti, určite sa nenechajte zlákať vzhľadom a označením moderného a trendového kúsku nábytku.

Pri sedacej súprave je na prvom mieste pohodlie
Pri sedacej súprave je na prvom mieste pohodlie

Aký je názor dizajnéra

Ak nedáte na nás, máme rady od dizajnéra, ktoré vám môžu taktiež pomôcť pri výbere a kúpe. „Ak si vyberáte sedačku, chvíľu si na nej poseďte. Vysokí ľudia potrebujú o niečo dlhšiu sedačku. Vaša chrbtica sa vám poďakuje.“ Myslí si dizajnérka Sharon Blaustein. Taktiež dlhšia sedacia časť na sedačke je tou správnou voľbou, ak ju plánujete využívať aj občasné spanie. Ak to má byť častejšie, pozrite sa po rozkladacích sedačkách, ktoré majú možnosť rozložiť sa na spaciu časť.

Rady pri výbere sedačky

Ako sú sedačky so spacou časťou pre občasné spanie, tak sú aj ďalšie druhy sedačiek. Rôzne rozkladacie sedačky môžu ponúkať veľký odkladací priestor. Jedná sa o praktické a funkčné využitie priestoru a dôležitý prvok pri výbere vašej budúcej sedačky. V článku na NakupnaPoradna.sk ako vybrať sedačku nájdete viac o rozdelení, vlastnostiach a funkcií rôznych sedačiek a sedacích súprav.

Nezabúdajte ani na ďalšiu funkčnú stránku sedacej súpravy. Nielen tie väčšie vedia ponúknuť viacero odkladacieho priestoru. Môžete tak získať veľa úložného a odkladacieho priestoru. To je výborné hlavne pre malé domácnosti alebo početnejšie rodiny, ktoré tento priestor vedia oceniť.

Foto: ilustračné

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!