Fasáda zo zrubového profilu: Moderný trend, ktorý vás dostane

Keď sa vám už všetky rôzne druhy tapiet a zdobenia stien a iných povrchov zdajú byť fádne a neestetické, no chcete niečo originálne a nové, môžete použiť drevo. Tento spôsob zdobenia vám pomôže vytvoriť originálny a útulný interiér alebo exteriér. Okrem toho, nikdy nevyjde z módy. My sme sa ho preto teraz rozhodli použiť na fasádu a výsledok hovorí za všetko.

Fasáda zo zrubového profilu: Moderný trend, ktorý vás dostane
Fasáda zo zrubového profilu: Moderný trend, ktorý vás dostane (Foto: tatransky-profil.com)

Dekorovanie fasády drevom

Pre každého majiteľa rodinného domu je dôležité, aby jeho budova vyzerala dobre nielen vo vnútri, ale aj vonku. Chcú, aby bol aj exteriér budovy príjemný a pôsobil naozaj harmonicky.

Na takéto dokončenie fasády domu dnes výrobcovia ponúkajú veľké množstvo rôznych materiálov. Všetky sa líšia v kvalite a cene, ale na získanie požadovaného výsledku je potrebné zohľadniť všetky želania a zvoliť si jeden konkrétny typ.

V tomto prípade, nádherného zrubového profilu, bude výzdoba fasády domu zladená s prostredím a vyhovovať všetkým dôležitým kritériám, pretože tento materiál je dokonalý po každej jednej stránke.

Materiál zrubového obkladu

Nakoľko ide o exteriér a prírodu, ktorú si môžete pri bývaní užívať aj vďaka univerzálnym terasovým doskám, musím byť aj materiál na zrubový obklad z toho najkvalitnejšieho dreva. V našom prípade sa používa smrekové, ktoré sa radí k jedným z najpevnejších a dlhotrvácnych, čo sú presne hlavné vlastnosti takéhoto obkladu pre tie najhoršie podmienky, ktoré vonku často panujú.

Má vynikajúce hodnoty, vďaka čomu sa zaraďuje k jednej z najžiadanejších surovín v stavebníctve a pri výrobe multifunkčného nábytku. Teraz ale môže zažiariť aj na fasáde vášho domu, ktorú vám bude každý závidieť, pretože nemusí (no môže) ísť o klasické predstavy dreveničiek.

Podľa prianí zákazníka a špecifických parametrov krásneho dreva, ktoré sa skombinujú s modernou stavbou, bude vaše sídlo jedno z najkrajších v okolí. V exteriéri, na fasáde alebo ako obklad stien vo vašej obývačke, drevo bude to najoriginálnejšie riešenie vždy a môžete sa o tom presvedčiť aj vy.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!