Trapézový plech pre váš domov

Nie je ľahké vybrať si strešnú krytinu, ktorá vášmu domu sadne a bude tiež dokonalou súhrou kvalitatívnych a estetických vlastností daného materiálu. Ak však patríte do skupiny tých, ktorým učarovala krása a jednoduchosť trapézového plechu, povieme vám o ňom viac.

Keď je plechová strecha dominantou domu

Plechové strechy sa tešia veľkej obľube nielen pri rekonštrukciách starších domov, ale tiež pri projektoch nových rodinných domov. Možno je to rôznorodosť profilov, možno široké farebné spektrum, a možno minimálne nároky na údržbu. V každom prípade treba uznať, že vhodne zvolená plechová strešná krytina dokáže aj z minimalistickej stavby urobiť unikátny architektonický prvok. Práve trapézový plech je jedným z tých materiálov, ktorý okrem toho, že sa jednoducho a rýchlo pokladá, dodá vašej streche ten strohý industriálny vzhľad, avšak s nádychom elegancie a nadčasovosti. Možno sa nehodí ku každému štýlu domu, ale ak ste sa už preň nadchli, vhodne zvolený profil, povrchová úprava a farba dokážu urobiť aj s vašou strechou hotové divy.

Trapézový plech výnimočnej kvality

Tak ako pri všetkých druhoch krytín, aj pri trapézovom plechu je široká škála možností, ako urobiť z vášho domu veľkolepú stavbu. Trapézový plech je okrem pokrytia strechy veľmi efektný a tiež efektívny aj na pokrytie fasády domu. A ak si navyše zvolíte povrchovú úpravu Aluminium Hydro STUCCO/MAT so štruktúrovaným povrchom pripomínajúcim vzhľad pomarančovej kôry, dodáte vášmu domu strechu či fasádu výnimočnej kvality a exkluzívneho vzhľadu.

Trapézový plech pre váš domov
Trapézový plech pre váš domov (zdroj: komerčný článok)

Už samotný hliník je materiál, ktorý dokonale odoláva pôsobeniu vonkajších poveternostných vplyvov. V súčasnosti sa však vyrábajú zliatiny hliníka, ktorých odolnosť rozťahovania je porovnateľná s oceľou a tým sa stáva jedinečným kandidátom na výrobu veľmi kvalitných a odolných strešných krytín. Keďže trapézový plech s povrchovou štruktúrou Aluminium Hydro STUCCO /MAT dokáže výrazne tlmiť nárazy dažďových kvapiek a odolávať korózii tým, že reakciou s kyslíkom vo vzduchu vytvára prirodzenú ochrannú vrstvu oxidu, sa stáva ideálnym materiálom na pokrytie strechy či fasády akejkoľvek stavby či domu.

Trapézový plech pre váš domov
(zdroj: komerčný článok)

Výberom kvalitnej krytiny z trapézového plechu tej najvyššej kvality získate krásny domov bez nárokov na údržbu. A ako bonus budete navyše tiež 100 % ekologickí, keďže hliník je plne recyklovateľný materiál, ktorý ani v priebehu tohto procesu nestráca nič zo svojich pôvodných vlastností.

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!