Okná Salamander: Bezkonkurenčná stávka na bezpečnosť a kvalitu

Prečo sú okná tejto značky také žiadané? Plastové okná Salamander majú originálny, jedinečný a nenapodobiteľný dizajn a už tridsať rokov svojimi vlastnosťami patria medzi špicu na trhu. Prečo by ste si ich mali zadovážiť aj vy?

Okná Salamander: Bezkonkurenčná stávka na bezpečnosť a kvalitu
Okná Salamander: Bezkonkurenčná stávka na bezpečnosť a kvalitu (Foto: pixabay.com)

Firma Salamander Industrie Produkte GmbH Turkheim Nemecko už viac ako 30 rokov valcuje svojimi revolučnými produktmi trh a od roku 1994 má zastúpenie aj na tom slovenskom.

Prečo čoraz viac domácností a firiem siaha po týchto kvalitných oknách? Môže za to ich variabilnosť rámov, krídel, stĺpikov a priečok, vďaka čomu si môžete vybrať z pestrej škály konštrukcií okien a dverí, či už ste milovníkom jednoduchosti alebo luxusných plastových okien s jedinečným dizajnom.

Kvalitná tepelná izolácia v kombinácii s luxusným prevedením

Túžite po úspore? Stavte na profily bluEvolution z produkcie Salamander Industrie-Produkte GmbH. Tieto produkty patria medzi bezkonkurenčne najmodernejšie a dosahujú aj vynikajúce hodnoty prestupu tepla.

Ide o profily s najvyššou technickou zrelosťou, jedinečnou geometriou, vysokou statickou pevnosťou a optimálnou tepelnou izoláciou, vďaka čomu spoľahlivo chránia pred vetrom i dažďom. Sú to okná vhodné najmä do pasívnych stavieb a nízkoenergetických domácností, takže využívajú prednosti izolačného trojskla.

Prečo staviť na unikátne okná Salamander?

Profilové systémy okien Salamander majú nespočetné množstvo výhod, ktoré ich odlišujú od konkurencie. Sú esteticky atraktívne, maximálne spoľahlivé a hravo zvládajú aj tie najvyššie nároky na funkčnosť a efektivitu. Starostlivosť o ne je jednoduchá a vydržia v nezmenenom stave aj celé generácie.

Za stabilitu a pasívnu bezpečnosť môže aj použitie PVC suroviny tej najvyššej kvality a profily s veľkorysou oceľovou výstuhou. A to nie je všetko. Oblá geometria profilu dosahuje v praxi top výsledky a tesnenie v oknách odoláva deformovaniu. Okná nie je problém vybaviť bezpečnostným balíkom Safety Top.

Čo obsahuje? V cene máte conexové sklo, ktoré je nerozbitné, bezpečnostné kovanie triedy RC2, zosilnené oceľové výstuže a bezpečnostnú kľučku. Plastové profily a okná Salamander patria medzi najmodernejšie a na esteticky vysokej úrovni aj vďaka vysokému stupňu lesku a atraktívnej belosti.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!