V inteligentnej domácnosti ste v bezpečí

Tomu pocitu, keď si večer líhame do postele a necítime sa v ohrození, sa nevyrovná nič. V inteligentnej domácnosti máte pod kontrolou brány, dvere i okná, a výnimkou nie je ani voda či plyn.

V inteligentnej domácnosti ste v bezpečí
V inteligentnej domácnosti ste v bezpečí (Foto: PR)

Spoľahnite sa na riadiacu jednotku

Je množstvo situácií, keď sa jednoducho nevyhneme zlým pocitom. Trápi nás, či sme zhasli svetlo, zastavili vodu, vypli plyn, zavreli okná či zamkli dvere. Či sme práve odcestovaní, v práci, alebo len vo vyhriatej posteli, určite sme si neraz povzdychli, aké by to bolo skvelé, keby sa niekto šiel presvedčiť miesto nás, že je všetko v poriadku. V inteligentnej domácnosti vás však nič podobné trápiť nebude. Prečo? Veď predsa máte všetko doslova pod palcom – stačí mať doma šikovnú riadiacu jednotku, inteligentné spotrebiče, ktoré ju poslúchajú, a potom už len situáciu doma kontrolovať a riadiť prostredníctvom aplikácie v mobile. Tam vidíte, čo vás zaujíma, aktuálny stav, spotrebu energií, vody, všetko v závislosti od toho, kde všade ste si nainštalovali inteligentné zariadenie. Čím viac oblastí vaša inteligentná domácnosť pokryje, tým väčší komfort si doma užijete.

Inteligentná domácnosť ťa vidí!

Viete si predstaviť, aké by to bolo, keby ste na obrazovke svojho telefónu videli, čo sa práve u vás doma deje, kto zvoní pri dverách, alebo návštevy dokonca jediným kliknutím na príslušnú ikonku vpustili dnu? To už je iný luxus! Či sa vám nechce postaviť, alebo doma vôbec nie ste, vaša inteligentná domácnosť sa postará o to, aby sa dnu dostali len tie osoby, ktorým to sami dovolíte. Šikovné senzory a detektory vám v prípade nečakanej situácie zašlú správu na mobil, a tak budete informovaní ohľadom každého neželaného pohybu v exteriéri i interiéri domu. Práve preto, že inteligentná domácnosť má oči všade, sú jej technologické vychytávky zvlášť užitočné v domácnostiach starších či nevládnych ľudí. A tak môžu pokojne spávať nielen oni, ale aj vy.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!