Záhradný nábytok: Ratanové súpravy sú ideálnou dlhodobou investíciou

Každý, kto vlastní dom s veľkým pozemkom sa určite teší na príjemné posedenie a relax vo svojej záhrade. V letnom období sa záhrada stáva skvelým miestom na oslavy, obedy, večere, zábavy s priateľmi alebo bezstarostné leňošenie. Rovnako ako zariaďujete váš domov, aj záhrada by mala mať svoj štýl, charakter, príjemný vizuál a komfort. Záhradný nábytok je neodmysliteľnou súčasťou každej plnohodnotnej záhrady.

Záhradný nábytok: Ratanové súpravy sú ideálnou dlhodobou investíciou
Záhradný nábytok: Ratanové súpravy sú ideálnou dlhodobou investíciou (zdroj: komerčný článok)

Pri výbere záhradného nábytku sa treba zamerať na nasledujúce veci:

• odolnosť
• pohodlie
• jednoduchá údržba
• veľkosť záhrady
• počet členov rodiny

Ratanové súpravy

Každá rodina si z času na čas dopraje chutný nedeľný obed vo vlastnej záhrade. Prvým kritériom pri výbere záhradného nábytku by mala byť jednoznačne odolnosť a pohodlnosť. Ak túžite po nábytku, ktorý dlho vydrží a neopotrebuje sa, investujte do ratanových súprav. Veľkou výhodou je to, že počas nepriaznivého počasia ich nemusíte odložiť pod strechu. Ratanové súpravy spoľahlivo odolávajú silným dažďom alebo vetru.

Neodmysliteľnou súčasťou ratanovej súpravy je ratanová sedačka, ku ktorej dostanete v prípade kvalitnejšej ponuky mäkkú, pohodlnú podušku ako v prípade ponuky RATANEA a sedačky Monte Carlo. V prípade dažďa podušku jednoducho skryjete a samotná sedačka môže zostať vonku. V porovnaní s klasickým plastovým záhradným sedením ide o nadštandardný komfort. Navyše je keďže maximálna nosnosť sedačky Monte Carlo približne 110 kg na jednu osobu.

Záhradný nábytok: Ratanové súpravy sú ideálnou dlhodobou investíciou
(zdroj: komerčný článok)

Jedálenská alebo sedacia súprava?

Tu záleží na vašich preferenciách a na tom, či často zvyknete s rodinou obedovať vonku. V takom prípade vám bude perfektne slúžiť jedálenská súprava so stoličkami alebo sedačkami. V prípade, že radi obedujete vo veľkej spoločnosti, k dispozícii sú komfortné sedacie súpravy s konferenčným stolíkom. Pokiaľ máte dostatok priestoru, môžete si zadovážiť oboje. Výhodou je, že ratanový nábytok sa jednoducho kombinuje a môžete si k nemu dokúpiť ratanové ležadlá, taburetky alebo ďalšie stoličky, prípadne lavice.

Starostlivosť

Ak zvažujete kúpu ratanového nábytka, zrejme vás bude zaujímať jeho údržba. Určite vás potešíme, pretože je veľmi rýchla a jednoduchá. Ak sa súprava zašpiní alebo zapráši, stačí, že ju umyjete vapkou alebo záhradnou hadicou. Následne nábytok nechajte vysušiť na slnku.

V zimnom období nás často trápia veľmi nízke teploty, ale ani to nie je dôvod na sťahovanie záhradného nábytka do interiéru. Ratanové súpravy môžu byť vonku celoročne, ale na zimu je potrebné ich zakryť plachtou. Ochrannú plachtu však môžete používať za každého počasia, predĺžite tým ich životnosť a zachováte pekný vzhľad.

Výhody ratanového nábytku

• vodeodolnosť
• dlhoročná výdrž a nenáročná údržba
• nízka váhapre lepšiu manipuláciu
• univerzálny a ľahko kombinovateľný štýl
• 100% komfort
• prijateľná cena

Záhradný nábytok: Ratanové súpravy sú ideálnou dlhodobou investíciou
(zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!