Nová generácia osvetlenia má meno LED2

Svetlo je nenahraditeľné nielen pre život na Zemi, ale má tiež vplyv na našu psychiku a zdravie. Povzbudzuje našu myseľ, prebúdza v nás kreativitu a napĺňa nás pozitívnou energiou. Jeho hlavným zdrojom je slnečné žiarenie, no my ľudia sa už celé stáročia snažíme vymyslieť také umelé osvetlenie, ktorého vlastnosti by dokázali čo najvernejšie imitovať práve to svetlo prirodzené. A treba povedať, že sme v tom úspešní.

Nová generácia osvetlenia má meno LED2
Nová generácia osvetlenia má meno LED2 (zdroj: komerčný článok)

Profesionálne osvetlenie LED2 v neutrálnej bielej – o krôčik bližšie k slnku

Osvetlenie z profesionálneho radu LED2 je novým míľnikom vo vývoji svietidiel, ktoré je navrhnuté a vyvinuté tak, aby bolo pre nás čo najpríjemnejšie a najprirodzenejšie. Farba a intenzita denného svetla vplýva na našu aktivitu, stimuluje nás a povzbudzuje nás k činnosti. Osvetlenie LED2 v neutrálnej bielej je intenzitou svojej farby rovnako motivujúce. Práve preto sa s ním najčastejšie stretávame v priestoroch showroomov, kancelárií či obchodov. Jeho vplyvom vidíme jasnejšie a zreteľnejšie, čo má vplyv nielen na našu sústredenosť, napríklad v práci, ale tiež na naše vnímanie vecí, napr. pri nakupovaní. Čím jasnejšie a ostrejšie veci vidíme, tým silnejšie pocity v nás vyvolávajú. Rad tohto osvetlenia je preto vyhľadávaný hlavne v oblasti komerčnej.

Osvetlenie LED2 v teplej bielej – uvoľní myseľ na konci dňa

Opakom studenej bielej je teplá farba svetla LED2. Je akoby odrazom zapadajúceho slnka, ktoré už nepôsobí na náš zrak silne a oslepujúco. Je príjemne tlmené a práve tak by malo pôsobiť aj osvetlenie našich priestorov, kam prichádzame každý deň oddychovať a relaxovať. Tieto svetlá vďaka svojej nižšej intenzite a teplému farebnému spektru dokážu harmonizovať naše telo a ducha, navodiť v nás pocit pokoja a neutralizovať stres. Pre celkovú pohodu a regeneráciu po ťažkom pracovnom dni sú terapiou a upokojením.

Nesmieme zabúdať tiež na samotnú výkonnosť a spoľahlivosť týchto produktov. O dlhej životnosti LED osvetlenia už vieme asi všetci, avšak rad LED2 je svojou profesionalitou a kvalitou tým najlepším, čo súčasný trh s osvetlením môže ponúknuť. Ich vysoká estetická úroveň a množstvo technických vychytávok ich tak radia k produktom, po ktorých siahajú nielen architekti a projektanti, ale čoraz častejšie ich nachádzame aj v bežných rezidenčných priestoroch. LED2 je voľbou, ktorá dokáže do našich domovov a kancelárií priniesť skutočný pôžitok zo svetla v každej fáze dňa.

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!