Nechajte priechodnosť vašim miestnostiam

Zapratať miestnosť nábytkom nie je problém. Spriechodniť priestor tak, aby predmety nestáli v ceste a boli správne umiestnené, aby nebránili slnečnému svetlu prenikať, si vyžaduje viac času. Je to však správna cesta, ako získať funkčný priestor v každej miestnosti pre chvíle s rodinou alebo návštevou a na relax.

Nechajte priechodnosť vašim miestnostiam
Nechajte priechodnosť vašim miestnostiam

Nábytok v izbe sa snažte umiestniť tak, aby ste si nemuseli hľadať prešmyčky a najrôznejšie cestičky, nebodaj odsúvať stôl alebo skrine, kým sa dostanete do druhej miestnosti. To platí dvojnásobne práve pre obývaciu miestnosť, kde trávime najviac času. Práve to je jasným signálom, že rozmiestnenie nie je vôbec v poriadku. Ani zapratať cestu k balkónovým dverám alebo k oknu nie je správne, vyvarujte sa tomu.

Ak je nábytku jednoducho veľa a nemáte ho už kam premiestniť, zbavte sa a to čím skôr, tým lepšie. Nechajte priestor dýchať. Budete sa v ňom cítiť lepšie vaša návšteva, ale hlavne vy, vaša rodina a ďalší členovia domácnosti. Menej je niekedy viac a toto je jednoznačná ukážka toho, ako to môže dopadnúť v praxi.