Moderné technológie pri zakladaní domu

Výstavba rodinného domu je spojená s veľkým množstvom krokov. Niektoré sú viac a niektoré menej dôležité. Samozrejme pri samotnom návrhu je potrebné vytvoriť unikátny interiérový dizajn tak aby spĺňal všetky požadované funkcie.

Moderné technológie pri zakladaní domu
Moderné technológie pri zakladaní domu (Foto: tolicci.com)

S realizáciou je vhodné sa obrátiť na overenú stavebnú firmu. Nové interiéry alebo rekonštrukciu starých zabezpečí Finalis. Ako je to ale so samotnou hrubou stavbou? Začína sa samozrejme so základmi. A práve tu je k dispozícii nové moderné riešenie. Týmto riešením je použitie penového skla do základov domu. Použitie penového skla má veľa výhod v porovnaní s klasickými materiálmi.

V prvom rade je to vynikajúca tepelnoizolačná vlastnosť tohto moderného stavebného materiálu. Toto sa teda používa pri dnes populárnych nízkoenergetických a pasívnych domoch. Rovnako tak má tento materiál vynikajúcu odolnosť voči vlhkosti čo je ďalšia s požiadaviek pri základoch domu. Na záver je tiež dobré spomenúť aj to, že penové sklo je sto percentne recyklovateľné a tak prispieva k udržateľnosti a ekológii výstavby. V prípade že sa chystáte začať výstavbu rodinného domu, informujte sa u svojho projektanta na výhody ktoré takéto riešenie prináša.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!