Firemné akcie a kongres v Banskej Bystrici

Ak sa chystáte usporiadať firemnú akciu pre Vašich zamestnancov v regióne Banskej Bystrice tak pre Vás máme jednu zaujímavú ponuku. Jedná sa o ponuku penziónu Olympia ktorý sa nachádza v širšom centre Banskej Bystrice. Penzión okrem samotného ubytovania poskytuje aj práve takéto priestory a vybavenie pre usporiadanie kongresov a firemných akcií.

Firemné akcie a kongres v Banskej Bystrici
Firemné akcie a kongres v Banskej Bystrici (Foto: penzionolympia.sk)

K dispozícii sú dve miestnosti s rôznymi kapacitami. Väčšia je určená pre skupiny do päťdesiat členov. Naopak ak máte záujem o usporiadanie konferencie prípadne školenia pre nižší počet účastníkov je tu k dispozícii banketka pre maximálne dvadsať päť ľudí. Samozrejmosťou sú tiež audio vizuálne pomôcky, prípadne ďalšie vybavenie podľa požiadaviek klientov.

Výhodou takto situovaného zariadenia je aj možnosť bezplatného parkovania aj pre väčší počet návštevníkov. Parkovisko je pripravené ako pre osobné autá tak aj pre hromadnú dopravu vo forme autobusu (maľovanie čiar pre nové a rekonštruované parkoviská je možné objednať na webe www.striekanie-parkovacich-boxov.sk). Samotné ubytovacie zariadenie má kapacitu cez sedemdesiat lôžok v celkovo tridsiatich troch izbách.

Text:PR