Ako ušetriť pri rekonštrukcii

Začneme hneď s prvým tipom, ako možno ušetriť pri rekonštrukcii. Peniaze na rekonštrukciu vám môže zabezpečiť hypotéka na rekonštrukciu, resp. americká hypotéka, ktorú vám banky poskytnú bez dokladovania účelu. Prvý tip ako ušetriť je preto využiť hypotekárnu kalkulačku.

Ako ušetriť pri rekonštrukcii
Ako ušetriť pri rekonštrukcii

Po ďalšie, nekupujte všetok nábytok z jedného obchodu. Iste, bolo by to jednoduché a pohodlné nezaoberať sa ponukou iných obchodov, ale ukracujete sa o možnosť nájsť vhodnejší a samozrejme aj lacnejší nábytok inde. Skúste na to myslieť a vždy sa radšej pozrieť aj na iné ponuky.

Ako ušetriť na nákladoch a súčasne recyklovať?

Veľmi jednoducho – stavebný materiál kontajnerov na dopravných lodiach vyjde lacnejšie ako by sa mohlo zdať. Čo tak prejsť z tradičných materiálov a vyskúšať novo obnoviteľné materiály? Aj to je riešenie, ako pri rekonštrukcii ušetriť a zároveň byť ekologický, čo je dnes čoraz viac v „móde“. Pri rozsiahlym prácach aj v okolí domu pomôže minibager.

„Ak pri rekonštrukcii domova uťahujete opasok a šetríte na čom sa dá, prijmite cennú radu – do každej miestnosti dajte to, čo tam naozaj patrí. Aká by to bola obývačka bez gauča, spálňa bez postele alebo kuchyňa bez stola?“ Uvažuje Thom Felicia. Rozhodne je s čím súhlasiť, sú proste veci, na ktorých sa šetriť nedá alebo by sa aspoň nemalo.

Foto: ilustračné

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!