Aj bežnú domácnosť môže ozdobiť luxusný nábytok

Čo nám bráni nahnať do bytu trocha luxusu? Obavy z vyššej ceny alebo príliš veľkej nápaditosti zariadenia? To už dnes neplatí. Luxusný nábytok je vkusný, nadčasový, vytvorený s dôrazom na remeselnú precíznosť, funkčnosť a z tých najkvalitnejších materiálov.

Luxusný nábytok doma i v kancelárii

Zatvorte si oči a predstavte si, čo všetko by sa vo vašom živote zmenilo, keby ste si prestali kupovať bežné veci, ale zamerali sa na tie, ktoré už na prvý pohľad pôsobia trochu ináč – prepracovanejšie, esteticky pôsobivejšie, kvalitnejšie. Konečne sa odlíšite od ostatných, lebo ste si dopriali čosi špeciálne. Možno si poviete: Veď raz… Ale načo všetko donekonečna odkladať? Už dnes vás môže tešiť pohľad na luxusný nábytok, ktorý oživí všetky priestory vo vašej domácnosti – kuchyňu, obývačku, predsieň i spálňu. Rýchlo mu prídete na chuť, a tak sa stane, že sa luxusný nábytok čoskoro objaví aj vo vašej kancelárii a bude prezentovať váš dobrý vkus. Tak ako nie je jedno, v akom prostredí budete tráviť čas so svojimi blízkymi a relaxovať, nie je jedno ani to, či sa budete alebo nebudete cítiť dobre vo svojom zamestnaní. Každý chce chodiť do práce s radosťou a tešiť sa z funkčného a luxusného nábytku, ktorý drží celé roky pokope a zachováva si tiež svoj moderný vzhľad. Luxusný nábytok má totiž vždy čo povedať, bez ohľadu na dátum v kalendári. Čím začať pri premene interiéru? Základom je určite dostatok úložného priestoru – či v kuchyni, či vo vstupnom priestore, či v kancelárii. Keďže človek má tendenciu hromadiť a citovo sa viazať k rozmanitým predmetom, rastie aj jeho potreba ich skladovať.

Nábytok na mieru z ForteP

Každý interiér aj exteriér môže byť navrhnutý tak, aby odzrkadľoval dobrý vkus svojho majiteľa. Netreba sa obávať toho, že niečo preženiete. Luxusný nábytok k sebe jednoducho ladí a ešte lepšie vynikne, ak je navyše doplnený o bytové doplnky, ktoré podčiarknu jeho štýl. V štúdiu ForteP vám pomôžu zrealizovať vaše predstavy o funkčnom a estetickom nábytku. Spolupráca s poprednými dizajnérmi a nábytkárskymi spoločnosťami je hladká a overená rokmi mnohými spokojnými zákazníkmi. Aj vaša terasa, kuchyňa či spálňa môže vyzerať ako z katalógu, stačí si nechať poradiť od odborníkov. Vo svete luxusného nábytku nájdete výrazné i nenápadné kúsky, ktoré sa dajú skombinovať. Špecialitu tvorí multifunkčný nábytok, ktorý sa zo sekundy na sekundu dokáže premeniť na to, čo práve potrebujete – z pracovnej dosky môže byť jedálenský stôl, z jednoducho vyzerajúcej skrine zasa jediný šatník, ktorý v domácnosti máte. Spoľahnite sa na to, že keď si v živote trocha doprajete, bude z vás sršať pozitívna energia. Veď kto by nebol spokojný, keď práve oddýchnutý vstane zo svojej luxusnej sedačky?

Text a foto: PR